Uzņēmums VIP REAL ieguva 2 balvas starptautiskā konkursā.

  • 15.05.2017
  • Jaunumi

Pieteikšanās dalībai Homes Overseas Russian Awards 2017 tika uzsākta 2016. gada rudenī. Neatkarīga profesionāla žūrija sešus mēnešus izvēlējās uzvarētājus pēc vairākiem kritērijiem, lai noteiktu labākos projektus un aģentūras, kas strādā ar krievvalodīgo auditoriju un piedāvā augstus pakalpojumu standartus.

“Kad saņēmām uzaicinājumu piedalīties prēmijā, bez vilcināšanās piekritām. 13 gadus strādājot Jūrmalas luksusa nekustamo īpašumu tirgū, esam uzkrājuši milzīgu pieredzi komunikācijā ar krievvalodīgo auditoriju un daudzi no klientiem ir kļuvuši ne tikai par paziņām, bet arī par draugiem,” stāsta direktore un uzņēmuma līdzīpašniece Lara Batova. 

Dalības rezultātā VIP REAL ir divas balvas: "zelts" nominācijā "Labākā ārvalstu nekustamo īpašumu aģentūra" un diploms par mājaslapas augsto kvalitāti nominācijā "Labākā nekustamā īpašuma aģentūras mājaslapa".

Balvas ietvaros tika apkopoti arī Facebook organizētā atklātā tiešsaistes balsojuma rezultāti par labāko ārvalstu nekustamo īpašumu vietni. Saskaņā ar savākto balsu skaitu no reāliem kontiem VIP REAL saņēma trešo vietu nominācijā "Tautas izvēle".

“Diploms “Labākā nekustamo īpašumu aģentūra Latvijā ir prestižs,” saka VIP REAL īpašnieks Aleksandrs Cikunovs. – Tautas atzinība ir divtik prestiža. Tāpēc vēlamies teikt milzīgu paldies visiem, kas nobalsoja interneta balsojumā. Trešo vietu nominācijā “Tautas izvēle” saņēmām, pateicoties spēcīgajam draugu atbalstam, kas vēlreiz apliecina augsto uzticības līmeni mums un tam ko mēs darām.Jaunākās ziņas

  • 07.06.2023
  • Jaunumi

DUBAIJA: vieta, kuru izvēlas visa pasaule!

Veiksmīgais Latvijas prestižo mājokļu pārdevējs Jūrmalā – uzņēmums VIP REAL – ir paplašinājis savu darbības loku un sācis strādāt jaunā starptautiskā līmenī.

turpināt lasīt
  • 07.06.2023
  • Jaunumi

Eksperti izceļ "augsto" un "zemo" sezonu nekustamā īpašuma tirgū.

Latvijas nekustamā īpašuma tirgus ir pakļauts sezonālām izmaiņām. Taču tradicionālās aktivitātes izmaiņas nopietni ietekmē arī makroekonomiskie apstākļi, uzsver eksperti.

turpināt lasīt
  • 01.06.2023
  • Jaunumi

Dubaija ir jauns zīmolu nekustamā īpašuma epicentrs.

Joprojām pieaug gan ārvalstu, gan vietējo pircēju interese par nekustamo īpašumu. Investorus piesaista augstais ienākums no ieguldījumiem un pieaugošais īres ienesīgums.

turpināt lasīt