Uzņēmums VIP REAL ieguva 2 balvas starptautiskā konkursā.

  • 15.05.2017
  • Jaunumi

Pieteikšanās dalībai Homes Overseas Russian Awards 2017 tika uzsākta 2016. gada rudenī. Neatkarīga profesionāla žūrija sešus mēnešus izvēlējās uzvarētājus pēc vairākiem kritērijiem, lai noteiktu labākos projektus un aģentūras, kas strādā ar krievvalodīgo auditoriju un piedāvā augstus pakalpojumu standartus.

“Kad saņēmām uzaicinājumu piedalīties prēmijā, bez vilcināšanās piekritām. 13 gadus strādājot Jūrmalas luksusa nekustamo īpašumu tirgū, esam uzkrājuši milzīgu pieredzi komunikācijā ar krievvalodīgo auditoriju un daudzi no klientiem ir kļuvuši ne tikai par paziņām, bet arī par draugiem,” stāsta direktore un uzņēmuma līdzīpašniece Lara Batova. 

Dalības rezultātā VIP REAL ir divas balvas: "zelts" nominācijā "Labākā ārvalstu nekustamo īpašumu aģentūra" un diploms par mājaslapas augsto kvalitāti nominācijā "Labākā nekustamā īpašuma aģentūras mājaslapa".

Balvas ietvaros tika apkopoti arī Facebook organizētā atklātā tiešsaistes balsojuma rezultāti par labāko ārvalstu nekustamo īpašumu vietni. Saskaņā ar savākto balsu skaitu no reāliem kontiem VIP REAL saņēma trešo vietu nominācijā "Tautas izvēle".

“Diploms “Labākā nekustamo īpašumu aģentūra Latvijā ir prestižs,” saka VIP REAL īpašnieks Aleksandrs Cikunovs. – Tautas atzinība ir divtik prestiža. Tāpēc vēlamies teikt milzīgu paldies visiem, kas nobalsoja interneta balsojumā. Trešo vietu nominācijā “Tautas izvēle” saņēmām, pateicoties spēcīgajam draugu atbalstam, kas vēlreiz apliecina augsto uzticības līmeni mums un tam ko mēs darām.Jaunākās ziņas

  • 06.12.2023
  • Jaunumi

Pārdošanas pārskats par novembri Dubaijā.

Novembrī investori ieguldīja 10 miljardus ASV dolāru un iegādājās 10 065 objektus Dubaijā. Tas ir par 25% vairāk nekā iepriekšējā gada novembrī.

turpināt lasīt
  • 22.11.2023
  • Jaunumi

Plaša izvēle.

Rudens vidū potenciālie pircēji Rīgā varēja izvēlēties aptuveni no 4400 dzīvokļu piedāvājumiem, no kuriem lielākā daļa (2235) bija sērijveida dzīvokļi. Savukārt jaunajos projektos no attīstītājiem bija piedāvāti 1350 varianti.

turpināt lasīt
  • 07.11.2023
  • Jaunumi

Kādi faktori ietekmē īres dzīvokļa cenu Dubaijā?

Skaidrs, ka dzīvokļa iegāde Dubaijā īres nolūkos ir viena no stabilākajām ieguldījumu formām. Shēma ir intuitīvi saprotama: iegādājies dzīvokli - izīrē to - saņem pastāvīgu mēneša ienākumu valūtā.

turpināt lasīt