Ekskluzīvs no "VIP REAL"

Nekustamo īpašumu apmaiņa

Rocket

Investīcijas gatavos īres īpašumos

Jūs ietaupat savus līdzekļus un uzreiz saņemsiet no tiem garantētus 6-12% ienākumus gadā.
Šajā gadījumā tiek iegādāts pilnībā gatavs nekustamais īpašums un tas tiek izīrēts. Kā arī nekustamā īpašuma cena stabili pieaug katru gadu.

Rocket

Jūrmala -> Dubaija

Samaini savu nekustamo īpašumu Latvijā pret nekustamo īpašumu AAE!
Mēs palīdzam ES nerezidentiem bez uzturēšanas atļaujām un norēķinu kontiem Eiropas bankās ātri un droši samainīt savu nekustamo īpāsumu ES pret nekustamo īpašumu AAE vai arī pārdot savu nekustamo īpašumu ES un saņemt par to naudu AAE. Tā ir vienkārša un droša procedūra uz tiesiska pamata, kas tika izstrādāta ņēmot vērā vairāku gadu pieredzi ar starptautiskiem darījumiem.

Rocket

Investīcijas nekustamo īpašumu objekta attīstībā

Jūs pakāpeniski investējat nekustamā īpašumā būvniecības fāzē (off-plan) un līdz īpašuma nodošanai ekspluatācijā saņemat kapitāla pieaugumu līdz 40% no sākotnējām izmaksām

Mūsu sasniegumi

Rocket

2000

Vairāk kā 2000 veiksmīgu darījumu premium segmentā.

Rocket

20 gadi

Vairāk kā 20 gadu pieredze nekustamo īpašumu jomā.

Rocket

Komanda

Stabila, īstu profesionāļu komanda.

Rocket

Pasaules pieredze

Darba pieredze ar rezidentiem no dažādām valstīm.

Laipni lūgti uzņēmuma sadaļā, kas ir veltīta unikālajām iespējām nekustamo īpašumu premium segmenta jomā Latvijā un AAE!

Mēs esam lepni iepazīstināt jūs ar mūsu uzņēmumu, kas specializējās elitārās klases nekustamo īpašumu pārdošanā Latvijā. Mūsu pieredze un profesionalitāte ir palīdzējusi mums nostiprināties tirgū un tagad ar prieku paziņojam par savu jauno soli - ienākšanu Apvienoto Arābu Emirātu tirgū. Dubaija ir pārsteidzoša pilsēta, kas pazīstama ar augstiem debesskrāpjiem, greznību un inovācijām. Apvienotie Arābu Emirāti pēdējā laikā ir kļuvuši par īstu Tuvo Austrumu tūrisma centru un katru gadu piesaista tūkstošiem investoru, kuri vēlas ieguldīt savu naudu vienā no visstraujāk augošajām valstīm. Iemesli, kāpēc investori nolemj iegādāties nekustamo īpašumu AAE var būt ļoti dažādi, taču skaidrs ir viens – pieprasījums pēc nekustamajiem īpašumiem emirātos nepārtraukti aug. Tajā pašā laikā aug cenas, kas padara ieguldījumus dzīvokļos un mājās par izdevīgiem un, galvenokārt, par drošu iespēju saglabāt un palielināt kapitālu. Mūsu uzņēmums strādā gan pa tiešo ar attīstītāju, gan otrreizējā tirgū. Mēs pārliecinoši orientējamies AAE nekustamo īpašumu tirgū, zinām reālās cenas, rajonu un atsevišķu objektu īpatnības, infrastruktūras specifiku un visu, kas ļauj klientiem pieņemt pārdomātus un ekonomiski pamatotus lēmumus. VIP REAL uzņēmumā mēs nekad nesolām to, ko nevaram izpildīt un vienmēr turam savus solījumus. Mūsu personīgais un uzņēmuma kredo ir būt pēc iespējas objektīvākiem un atvērtākiem pret saviem klientiem, pat ja situācija ir pret mums. Sazinoties ar mums, klients var būt drošs, ka mēs nepievilsim. Ja mēs kaut ko uzņemamies, mēs to novedam līdz galam un nekad neatstājam savus klientus pusceļā.

Laipni lūgti elitāro nekustamo īpašumu pasaulē!

Uzņēmuma "VIP REAL" dibinātāji Aleksandrs Cikunovs un Lara Batova. Konsultācija

Zemāk varat atrast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

1. Vai, iegādājoties nekustamo īpašumu, ir iespējams saņemt uzturēšanās atļauju?

Ja jūs ieguldāt nekustamajā īpašumā Dubaijā, jums būs iespēja iegūt rezidenta vīzu (uzturēšanās atļauju).
Vīzas darbības ilgums un veids ir atkarīgs no jūsu ieguldījuma summas.
No 750 000 līdz 2 000 000 dirhamu (190 000 EUR – 510 000 EUR) jūs saņemsiet vīzu uz 2 gadiem ar iespēju to pagarināt.
No 2 000 000 līdz 10 000 000 dirhamu (510 000 – 2 540 000 EUR) jūs saņemsiet zelta vīzu uz 5 gadiem ar iespēju to pagarināt.
Par ieguldījumu summu vairāk kā 10 000 000 dirhamu (2 540 000 EUR) jūs saņemsiet vīzu uz 10 gadiem iespēju to pagarināt.

2. Vai Jums tiešām piederēs nekustamais īpašums Dubaijā?

Viss mūsu uzņēmuma pārdotais nekustamais īpašums atrodas Freehold, tas ir, brīvi pārdotā zonā. Tāpat kā Eiropā, jums uz visiem laikiem piederēs gan zeme, gan ēka. Kļūt par pilntiesīgu nekustamā īpašuma īpašnieku kļuva iespējams pēc tam, kad 2006. gadā tika pieņemts likums, kas ļāva nekustamajiem īpašumiem pilnībā piederēt visiem pasaules pilsoņiem 33 Dubaijas rajonos.

3. Kāds nodoklis man ir jāmaksā, pērkot nekustamo īpašumu Dubaijā?

Nodoklis par dzīvojamā īpašuma iegādi ir 4% un tiek samaksāts Dubaijas zemes departamentam (DLD), pārreģistrējot īpašumtiesības.

4. Vai vairāki cilvēki var iegādāties īpašumu kopā?

Jā, jūs varat izveidot partnerību, lai iegādātos īpašumu Dubaijā. Šajā gadījumā īpašums jums piederēs atbilstoši norunātajām daļām (piemēram, ½).

5. Kādi nodokļi tiek piemēroti nekustamajam īpašumam Dubaijā?

Izņemot iegādes nodokli, ko maksāsiet iegādes brīdī (4% no īpašuma vērtības), turpmāk nekādus nodokļus maksāt nevajdzēs.

  • Nav īpašuma nodokļa.
  • No īres ienākumiem nav nodokļa.
  • Nav kapitāla pieauguma nodokļa.
  • Nav mantojuma nodokļa.

6. Vai es varu kļūt par AAE nodokļu rezidentu?

Fiziskā persona var kļūt par nodokļu rezidentu, ja ir izpildīts viens no šādiem nosacījumiem:
- Ja viņš pēdējo 12 mēnešu laikā fiziski atradās AAE 183 dienas vai ilgāk.
- Ja viņš pēdējo 12 mēnešu laikā ir fiziski atradies AAE 90 dienas vai ilgāk un viņam ir derīga uzturēšanās atļauja un viņš atbilst kādam no šiem nosacījumiem:

# ir pastāvīga dzīvesvieta AAE (īpašumā vai ilgtermiņa nomā);

# nodarbojas ar nodarbinātību vai uzņēmējdarbību AAE.

7. Vai man ir jāmaksā aģenta atlīdzība, pērkot nekustamo īpašumu Dubaijā?

Ja jūs pērkat off-plan nekustamo īpašumu Dubaijā, jums nebūs jāmaksā aģenta atlīdzība. Atlīdzību maksā izstrādātājs. Iegādājoties dzīvokli vai villu otrreizējā tirgū, pircējs parasti maksā aģenta atlīdzību 2% apmērā no nekustamā īpašuma vērtības.

8. Vai ārzemju uzņēmums var iegādāties nekustamo īpašumu Dubaijā?

Šobrīd tas nav iespējams. Lai iegādātos nekustamo īpašumu uz uzņēmuma vārda, uzņēmumam jābūt reģistrētam AAE.