Dubaija ir iekļauta TOP 3 pasaules populārāko pilsētu sarakstā.

  • 21.12.2023
  • Jaunumi

Dubaija ieņēma otro vietu pasaules populārāko pilsētu reitingā un apsteidza Madridi. Pirmo vietu ieņēma Parīze.

Reitings tika veidots, ņemot vērā tādus kritērijus, kā piemēram, tūrisma nozares attīstību, stabilitāti, ekonomisko izaugsmi un drošību.


Dzīvokļu īre Jaungada laikā Dubaijā.

Īres cenas dzīvokļiem Jaungada svētkos Dubaijā ir pacēlušās debesīs. Taču tas netraucē tūristiem dzīvokļu īrēšanā. Lielākā daļa dzīvojamo māju jau ir rezervētas.


Dubaijas viesi var pavadīt Jauno gadu luksusa dzīvokļos ar divām guļamistabām par cenu no 12 000 (2900 eiro) līdz 37 000 (9000 eiro) dirhamiem par nakti.

Cenas ekskluzīvajos penthausos variē vēl vairāk - no 70 000 līdz 80 000 dirhamiem par nakti (17 000 eiro - 20 000 eiro).

Dzīvokļu īres cena pilsētas centrā ir aptuveni par 20-30% augstāka nekā pagājušajā gadā.


Jaunākās ziņas

  • 19.06.2024
  • Jaunumi

Dubaija joprojām ir viens no pievilcīgākajiem un pieprasītākajiem mājokļu tirgiem pasaulē.

Savukārt Jūrmalas un Rīgas dzīvokļu un privātmāju tirgi pēc divus gadus ilgušās vārguļošanas, kas izpaudās kā cenu un darījumu skaita kritums, ir nonākuši dabiskas atveseļošanās posmā. Visgaidītākā perspektīva tajos ir pircēju aktivizēšanās. Un VIP REAL profesionāļu komanda ir gatava sniegt viņiem, kā arī visām nekustamā īpašuma darījumu pusēm pilnvērtīgu un vispusīgu palīdzību gan Latvijā, gan Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) nekustamā īpašuma tirgū.

turpināt lasīt
  • 30.05.2024
  • Jaunumi

Dubaija atkal pārspēj rekordus

Mēs jums pastāstīsim, kas notiek tirgū. Sāksim ar galveno jaunumu – villas Dubaijā pārspējušas desmit gadu rekordu. Villu vidējās izmaksas par kvadrātmetru pirmo reizi 10 gadu laikā sasniedza $5,860.

turpināt lasīt
  • 03.05.2024
  • Jaunumi

Jūrmalas skaistākie nami, kas šogad izvirzīti vēsturiskās arhitektūras balvai.

Jau trešo gadu Jūrmalas pašvaldība pasniegs vēsturiskās arhitektūras balvas iepriekšējā gadā viskvalitatīvāk atjaunoto, restaurēto un pārbūvēto Jūrmalas vēsturisko ēku īpašniekiem. Šis gads izceļas ar īpaši kvalitatīviem un vērtīgiem projektiem, norāda konkursa rīkotāji.

turpināt lasīt