Dubaija - mēs zinām, kuram tas ir nepieciešams!

  • 18.10.2023
  • Jaunumi

"Laipni lūdzam mūsu kanālā! Mūsu jaunajā videoklipā "Dubaija - mēs zinām, kuram tas ir nepieciešams!". Mēs veicām Dubaijas nekustamā īpašuma tirgus ekspertu pētījumus un vēlamies dalīties ar jums ar mūsu novērojumiem. Mēs pastāstīsim jums par aizraujošo Dubaijas nekustamā īpašuma tirgu un par to, kuram tas varētu būt interesants.

 

Dubaija ir vieta, kur luksus un inovācijas apvienojas, radot unikālu vidi investoriem un iedzīvotājiem. Dubaijas nekustamā īpašuma tirgus atšķiras no Eiropas ar tās apbrīnojamo apjomu un iespējām. Šeit ikviens nekustamais īpašums ir īsta arhitektūras pērle, kā augstie debesskrāpji ar panorāmas skatiem vai luksusa villas mākslīgu salu krastos.

 

Mēs veicām Dubaijas nekustamā īpašuma tirgus pētījumu un vēlamies dalīties ar jums ar mūsu novērojumiem. Neskatoties uz dažām svārstībām un izaicinājumiem, Dubaijas nekustamā īpašuma tirgus turpina augt un piesaistīt investorus. Jauniem projektu būvēšanas darbiem nav robežas, un katru gadu pilsēta kļūst iespaidīgāka.

 

Mūsu videoklipā "Dubaija - mēs zinām, kuram tas ir nepieciešams!" mēs pastāstīsim jums par aizraujošākajiem Dubaijas nekustamā īpašuma projektiem, parādīsim ekspertu viedokļus un dalīsimies ar veiksmīgu investoru noslēpumiem. Ja jūs sapņojat par luksusa klases kvalitatīvu dzīvi modernā lielpilsētā, Dubaija ir jūsu ideālā izvēle!

 

https://www.youtube.com/watch?v=WtLUXRXMr1g

 

Nepalaidiet garām mūsu aizraujošo videoklipu "Dubaija - mēs zinām, kuram tas ir nepieciešams!" un dodaties kopā ar mums uz fascinējošu ceļojumu pa pasaulē visgreznāko pilsētu!"

Jaunākās ziņas

  • 06.12.2023
  • Jaunumi

Pārdošanas pārskats par novembri Dubaijā.

Novembrī investori ieguldīja 10 miljardus ASV dolāru un iegādājās 10 065 objektus Dubaijā. Tas ir par 25% vairāk nekā iepriekšējā gada novembrī.

turpināt lasīt
  • 22.11.2023
  • Jaunumi

Plaša izvēle.

Rudens vidū potenciālie pircēji Rīgā varēja izvēlēties aptuveni no 4400 dzīvokļu piedāvājumiem, no kuriem lielākā daļa (2235) bija sērijveida dzīvokļi. Savukārt jaunajos projektos no attīstītājiem bija piedāvāti 1350 varianti.

turpināt lasīt
  • 07.11.2023
  • Jaunumi

Kādi faktori ietekmē īres dzīvokļa cenu Dubaijā?

Skaidrs, ka dzīvokļa iegāde Dubaijā īres nolūkos ir viena no stabilākajām ieguldījumu formām. Shēma ir intuitīvi saprotama: iegādājies dzīvokli - izīrē to - saņem pastāvīgu mēneša ienākumu valūtā.

turpināt lasīt