Uzņēmums VIP REAL ieguva 2 balvas starptautiskā konkursā.

  • 15.05.2017
  • Jaunumi

Pieteikšanās dalībai Homes Overseas Russian Awards 2017 tika uzsākta 2016. gada rudenī. Neatkarīga profesionāla žūrija sešus mēnešus izvēlējās uzvarētājus pēc vairākiem kritērijiem, lai noteiktu labākos projektus un aģentūras, kas strādā ar krievvalodīgo auditoriju un piedāvā augstus pakalpojumu standartus.

“Kad saņēmām uzaicinājumu piedalīties prēmijā, bez vilcināšanās piekritām. 13 gadus strādājot Jūrmalas luksusa nekustamo īpašumu tirgū, esam uzkrājuši milzīgu pieredzi komunikācijā ar krievvalodīgo auditoriju un daudzi no klientiem ir kļuvuši ne tikai par paziņām, bet arī par draugiem,” stāsta direktore un uzņēmuma līdzīpašniece Lara Batova. 

Dalības rezultātā VIP REAL ir divas balvas: "zelts" nominācijā "Labākā ārvalstu nekustamo īpašumu aģentūra" un diploms par mājaslapas augsto kvalitāti nominācijā "Labākā nekustamā īpašuma aģentūras mājaslapa".

Balvas ietvaros tika apkopoti arī Facebook organizētā atklātā tiešsaistes balsojuma rezultāti par labāko ārvalstu nekustamo īpašumu vietni. Saskaņā ar savākto balsu skaitu no reāliem kontiem VIP REAL saņēma trešo vietu nominācijā "Tautas izvēle".

“Diploms “Labākā nekustamo īpašumu aģentūra Latvijā ir prestižs,” saka VIP REAL īpašnieks Aleksandrs Cikunovs. – Tautas atzinība ir divtik prestiža. Tāpēc vēlamies teikt milzīgu paldies visiem, kas nobalsoja interneta balsojumā. Trešo vietu nominācijā “Tautas izvēle” saņēmām, pateicoties spēcīgajam draugu atbalstam, kas vēlreiz apliecina augsto uzticības līmeni mums un tam ko mēs darām.Jaunākās ziņas

  • 19.06.2024
  • Jaunumi

Dubaija joprojām ir viens no pievilcīgākajiem un pieprasītākajiem mājokļu tirgiem pasaulē.

Savukārt Jūrmalas un Rīgas dzīvokļu un privātmāju tirgi pēc divus gadus ilgušās vārguļošanas, kas izpaudās kā cenu un darījumu skaita kritums, ir nonākuši dabiskas atveseļošanās posmā. Visgaidītākā perspektīva tajos ir pircēju aktivizēšanās. Un VIP REAL profesionāļu komanda ir gatava sniegt viņiem, kā arī visām nekustamā īpašuma darījumu pusēm pilnvērtīgu un vispusīgu palīdzību gan Latvijā, gan Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) nekustamā īpašuma tirgū.

turpināt lasīt
  • 30.05.2024
  • Jaunumi

Dubaija atkal pārspēj rekordus

Mēs jums pastāstīsim, kas notiek tirgū. Sāksim ar galveno jaunumu – villas Dubaijā pārspējušas desmit gadu rekordu. Villu vidējās izmaksas par kvadrātmetru pirmo reizi 10 gadu laikā sasniedza $5,860.

turpināt lasīt
  • 03.05.2024
  • Jaunumi

Jūrmalas skaistākie nami, kas šogad izvirzīti vēsturiskās arhitektūras balvai.

Jau trešo gadu Jūrmalas pašvaldība pasniegs vēsturiskās arhitektūras balvas iepriekšējā gadā viskvalitatīvāk atjaunoto, restaurēto un pārbūvēto Jūrmalas vēsturisko ēku īpašniekiem. Šis gads izceļas ar īpaši kvalitatīviem un vērtīgiem projektiem, norāda konkursa rīkotāji.

turpināt lasīt