Dubaija ir jauns zīmolu nekustamā īpašuma epicentrs.

  • 01.06.2023
  • Jaunumi

Dubaija ir jauns nekustamā īpašuma epicentrs, un kas pērk īpašumu Dubaijā.

Uzreiz mēs atklājam, ka Krievijas pīlsoņi ir līderi nekustamā īpašuma iegādes jomā. Savukārt 2023. gadā visvairāk darījumu bija veikti ar Apvienotās Karalistes pircējiem.

Joprojām pieaug gan ārvalstu, gan vietējo pircēju interese par nekustamo īpašumu. Investorus piesaista augstais ienākums no ieguldījumiem un pieaugošais īres ienesīgums.

Top 10 nekustamā īpašuma pircēji:

 - Apvienotā Karaliste

- Indija

- Krievija

- Itālija

- Gvineja

- Ēģipte

- Turcija

- Francija

- Ķīna

- Apvienotie Arābu Emirāti

Kuros reģionos 2023. gadā tika iegādāts visvairāk īpašumu:

           Dubai Marina $ 3.3 mljrd.

·        Palm Jumeirah $ 2.5 mljrd.

·        Business Bay $ 2.2 mljrd.

·        Dubai Creek Harbour $ 1.9 mljrd.

·        Downtown Dubai $ 1.7 mljrd.

      Saskaņā ar statistiku, Dubaija ir viena no pieejamākajām pilsētām, kur var iegādāties premium klases nekustamo īpašumu - šeit par 1 miljonu var iegādāties ≈ 105 m2. Ko nevar teikt, piemēram, par Monako, kur par to pašu naudu var iegādāties tikai ≈ 17m2, bet Honkongā ≈ 21m2.

      Dubaijā pēdējos gados ir noticis īsts nekustamo īpašumu uzplaukums. Pircēji meklē projektus, kas nodrošina augsta līmeņa pakalpojumus un drošību, kas atbilst viņu dzīvesveidam.

      Piedāvājuma trūkums turpina palielināt pieprasījumu premium klases tirgū.

      Līdz ar to 2023. gads ir pārliecinošs līderis, spriežot pēc rekordlielajiem $ 24 mljrd. kas tika pārdoti tikai pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar 72 mljrd. visā 2022. gadā.

      AvotsArabian Business/ DXBInteract


Jaunākās ziņas

  • 03.05.2024
  • Jaunumi

Jūrmalas skaistākie nami, kas šogad izvirzīti vēsturiskās arhitektūras balvai.

Jau trešo gadu Jūrmalas pašvaldība pasniegs vēsturiskās arhitektūras balvas iepriekšējā gadā viskvalitatīvāk atjaunoto, restaurēto un pārbūvēto Jūrmalas vēsturisko ēku īpašniekiem. Šis gads izceļas ar īpaši kvalitatīviem un vērtīgiem projektiem, norāda konkursa rīkotāji.

turpināt lasīt
  • 24.04.2024
  • Jaunumi

Dubaija pirmo reizi iekļuva TOP-10 prestižo pilsētu reitingā.

Pilsētu stratēģiju institūts Mori Memorial fonds, kas 15 gadus mēra 6 galvenās funkcijas un 70 rādītājus 48 lielākajām pasaules pilsētām un katru gadu apkopo tos Global Power City Index (GPCI), publicēja šī gada datus.

turpināt lasīt
  • 19.03.2024
  • Jaunumi

Rīgas nekustamo īpašumu tirgū gads sācies ar izaugsmi.

Nekustamo īpašumu sludinājumu portālos gads sācies ar izaugsmi - pieaugušas pārdošanas cenas visās būtiskākajās nekustamo īpašumu kategorijās, arī sērijveida dzīvokļiem, janvārī kāpušas arī prasītās īres maksas, liecina nekustamo īpašumu analīzes rīka "Cenu Banka" apkopotie dati.

turpināt lasīt